M 1:24 - ABREX

Měřítkem 1:24 se Abrex zabývá pouze okrajově. Modely v tomto měřítku jsou dostatečně velké, aby bylo možné zobrazit podrobnější detaily než třeba u měřítka 1:43. Je možné natáčet kola a ovládat je volantem, otevírat přední dveře, víko zavazadlového prostoru a kapotu motoru.

Modely jsou dodávány na plastové černé podložce s logem Škoda Auto a označením příslušného modelu. Podložka lze snadno sejmout povolením 2 šroubků a kdykoliv zpět připevnit.

Model je zabalen v kartonové krabici. Čelní a horní část krabice je průhledná. Jak již bylo řečeno, první série modelů Škoda Fabia Combi byly dodávány ještě pod značkou Cararama, ostatní modely jsou již pod firmou Abrex. Modrá krabice je pro současné vozy, červená pro současné tzv. "potištěné" modely.

Krabice Cararama 1:24
Krabice Cararama 1:24


TIP: pro zobrazení podrobností o modelech klikněte na foto jednotlivých modelů.


OCTAVIA TOUR COMBI
OCTAVIA TOUR COMBI
FABIA COMBI
FABIA COMBI
SUPERB
SUPERB
OCTAVIA II
OCTAVIA II
OCTAVIA II COMBI
OCTAVIA II COMBI

Komentáře

martin
před 5 roky

Bude se ještě nabídka v tomto měřítku rozšiřovat, nebo zůstane jen u těchto modelů?

Jakub Žitník
před 5 roky

martin: Kontaktoval jsem Abrex a bouhzel toto meritko jaksi ignorujou a treba faceliftovou Octavii II, Superb II a ani dlasi nove modely neuvazujou vyrabet. Myslim, ze je to velika skoda, kdyz uz s timto meritkem zacali, tak by bylo hezke v tom pokracovat, aby sberatele mohli vytvorit jakousi ucelenou serii modelu.
Kolem mne je dost lidi co mensi meritka nesbiraji, protoze detaily nejsou tak propracovane a treba meritko 1:18 uz je zase cenove mene dostupne a zabira zase o neco vice mista.
Meritko 1:24 je dost dobry kompromis mezi cenou, velikosti a propracovanosti modelu. Mozna by to chtelo projevit vice zajmu ze strany sberatelu a Abrex by postoj vuci tomuto meritku prehodnotil.

Jirka Vitner
před 3 roky

Nedá se někde sehnat Škoda Favorit nebo Škoda Forman v 1:24. Také bych chtěl sehnat Rapida 130 (prostě toho starýho) 120, a 110R...a nějaké kamiony :-) . A jinak u těch škodovek jsem chtěl ještě Škodu Tudor... dá se něco z toho co jsem napsal sehnat? Předem děkuji za otpověď

Jirka Vitner
před 3 roky

*odpověď

Paganini
před 3 roky

Zdravím, co já vím, tak z výše uvedených modelů se sériově v měřítku 1:24 nevyrábí žádný a ani nevyráběl, na modelforu je ale jeden modelář, který si zatím pro sebe některé z těchto modelů v 1:24 vyrábí viz odkaz: http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f... doporučuji projet celé vlákno...

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

NOVINKY NA WEBU

29.11.2014-23:59

Vytvořen profil na Facebooku

1.4.2014-23:59

Nový design stránek - ještě probíhá vychytávání much.
Na základě férové nabídky webzdarma.cz stránky přešly na placený provoz a jsou tedy bez reklam...

14.3.2014-22:55

Spuštěn projekt "NOSTALGIE". Základní přehled hraček Škoda publikován, Postupně bude doplněno podroběnjší info.

Poslední komentáře

Počitadlo

[CNW:Counter]

KONTAKT

paganini(at)cbox.cz